• 1 z 2
 

CLEAMEN 570 - DEZI S, DEZ.VANÍ A SOLÁR. 1L

Neohodnotené
 
Dostupnosť Na dotaz
18,20 €
15,17 € bez DPH
   
Kód tovaru 253
Značka Cormen
Kategória Dezinfekčné prostriedky
 

Koncentrovaný dezinfekčný a čistiaci prostriedok určený na riedenie s veľmi nízkym dávkovaním.

Prostriedok určený pre praktickú dezinfekciu a čistenie plôch, predmetov a nástrojov, vrátane zariadení v službách epidemiologicky závažných, napr. kozmetika, soláriá, fitnes štúdiá, sauny a bazény.

Prostriedok vyniká širokým spektrom účinku v spektre baktérií, plesní, kvasiniek a vírusov.

Spektrum účinku: Baktericídny: baktérie G+ a G- vrátane TBC

Fungicídny: väčšina mikroskopických húb.

Virucídny: HIV, adenovírusy, papovavírusy, rotavírusy (inaktivujú), hepatitída B a C (inaktivujú).

Výhody použitia: prípravok má vynikajúce dezinfekčné účinky, vysokú spoľahlivosť a mimoriadnu šírku účinku. Príjemná vôňa dopĺňa vlastnosti prípravku. Prípravok aplikujte mechanickým rozprašovačom na plochy zo vzdialenosti 40 – 50 cm. Nanesený prostriedok neutierajte. Pre dávkovanie použite kryt obalu alebo odmerku. Plný kryt = 25 ml. 0,30% koncentrácia = 1/8 krytu, 0,6% = 1/4 krytu. Odporúčame používať špeciálny Cleamen mobil-set s mobilným rozprašovačom a fľašou na opasku. Upozornenie: Nanesený prostriedok neutierajte. Účinná koncentrácia Dezinfekcia plôch s účinkom na baktérie, plesne a kvasinky HBV, HCV, HIV Potrebná doba pôsobenia 1 min. 60 min. 1l 3 ml 6 ml Dávkovanie a riedenie v ml dezinfekčná kategória: 1, 2, 4

1 l

Hmotnosť 1 kg

Pozor! Spôsobuje ťažké poleptanie kože a poškodenie očí. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Toxický pri vdychovaní. Podozrenie na vyvolanie rakoviny. Môže spôsobiť poškodenie orgánov (dýchacie cesty), pri predĺženej alebo opakovanej expozícii (vdýchnutí). Vysoko toxické prevodné organizmy, s dlhodobými účinkami. 

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Hmotnosť 1 kg