CHEIRON - ODVÁPŇOVAČ 1L

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
4 €
3,33 € bez DPH
   
Kód tovaru 911
Značka Kadaň
Kategória ČISTIACE PROSTRIEDKY
 

Odstraňovač vodného kameňa – kanvice, pračky, umývačky riadu, kuchynské drezy, vodovodné batérie a pod.. Vhodný na viacnásobné použitie.

CHEIRON vylejeme do nádoby tak, aby bol celý povrch vodného kameňa zaliaty roztokom a necháme pôsobiť 10-30 minút, podľa hrúbky vodného kameňa. Väčší efekt dosiahneme, ak roztok zahrejeme na 50-60°C. Po rozpustení vodného kameňa vychladnutý CHEIRON nalejeme späť do pôvodného obalu k dalšiemu použitiu (1 liter CHEIRON-u odstráni cca 20 dm2 vodného kameňa vrstvy 1-3 mm. Pri hrubších vrstvách necháme roztok pôsobiť celú noc).

Ohrievače vody, variče - roztok zahrejeme na 50-60°C a necháme pôsobiť cca 30 minút. Vychladnutý roztok nalejeme späť do pôvodného obalu k dalšiemu použitiu.

Kávovary, prekvapkávače - necháme niekoľko krát prekvapkať a následne prepláchneme pitnou vodou. Vychladnutý roztok nalejeme späť do pôvodného obalu.

JEDNORAZOVÉ POUŽITIE :

Umývačky riadu - umývačku uvedieme do prevádzky a po 15 minútach vylejeme celý objem (1 liter) nádoby do umývačky, uzavrieme umývačku a necháme program dobehnúť. Pre priemyselné umývačky použijeme na každých 10 litrov jedno balenie. Automatické práčky - do prázdneho bubna nalejeme celý objem balenia, zapneme práčku a programátor nastavíme na pranie pri teplote 60°C, uvedieme práčku do prevádzky, po dosiahnutí teploty 60°C práčku zastavíme a necháme pôsobiť cca 30 minút, potom opäť spustíme práčku a necháme dobehnúť. Pre práčky s kapacitou vyššou ako 6 kg sú potrebné dve balenia.

 

CHARAKTERISTIKA VÝROBKU :

CHEIRON je charakterizovaný ako látka neškodná, bez dráždivých účinkov na pokožku, avšak po práci je potrebné ruky ošetriť regeneračným krémom.

• pri požití vypiť 2-3 dcl vody

• neobsahuje látky škodlivé životnému prostrediu

• nepoužívať na zinkové povrchy

• obsahuje zmes organických a anorganických kyselín

• vysýtený roztok vylejte do výlevky, prípadne WC


1 l

Hmotnosť 1 kg

Hmotnosť 1 kg