• 1 z 2
 

CLEAMEN 210 - GASTRON

Neohodnotené
 

Koncentrovaný čistiaci prostriedok na všetky kuchynské povrchy vrátane nerezu a laminátu so silným odmasťovacím účinkom.

od 4,50 €
od 3,75 € bez DPH
Značka Cormen
Kategória ČISTIACE PROSTRIEDKY
Zvoľte variant
Kód tovaru 220 • Hmotnosť/Objem: 1 l Skladom 4,50 €
3,75 € bez DPH
   
Kód tovaru 221 • Hmotnosť/Objem: 5 l Skladom 17,50 €
14,58 € bez DPH
   
 

Koncentrovaný čistiaci prostriedok na všetky kuchynské povrchy vrátane nerezu a laminátu so silným odmasťovacím účinkom.

Prostriedok je určený na čistenie všetkých kuchynských povrchov a zariadení vrátane nerezu a laminátových povrchov. Má silný odmasťovací účinok a výrazný umývací efekt v potravinárskych i priemyselných oblastiach. Dobre čistí digestory, mastný prach aj v priemysle, znečistenie od sadzí - sklá krbových kachlí, mastnotu zo strojov i spaľovacích motorov.


Na bežné upratovanie pre ľahké a stredné znečistenie prípravok zriedime podľa návodu, na silné znečistenie použijeme koncentrát.
Na menšie plochy aplikujeme pomocou rozprašovača alebo lepšie speňovače zo vzdialenosti cca 20 cm a necháme chvíľu pôsobiť. Potom povrch zotrieme utierkou, špongiou, alebo mikrovláknom.
Pri silnejšom znečistení použijeme na uvoľnenie nečistôt pad, alebo kefu.
Povrch vždy nakoniec opakovane opláchneme čistou vodou.

Na čistenie podlahových plôch zriedime podľa miery znečistenia do vedra a plochu systematicky vymopujeme. Na silne znečistené miesta nastriekame pred mopováním koncentrát vo forme peny a nečistoty uvoľníme padom, alebo kefou. Pri pravidelnom používaní odporúčame cca raz za týždeň opláchnuť podlahu čistou vodou. 

Miera znečistenia

1

2

3

500

750

1 000


1 l     Hmotnosť 1 kg

5 l     Hmotnosť 5kg

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu