KRYSTAL - PINE SANAN, DEZINFIKUJE

Neohodnotené
 

Vysoko účinný čistiaci prostriedok s dezinfekčným a bieliacim účinkom.

 zničí všetky baktérie
- synergický účinok zmesi tenzidov a prísady s bieliacimi vlastnosťami predurčuje tento výrobok k širokému použitiu
- je vhodný najmä na záchodové misy a pisoáre, umývadlá, vane, drezy, podlahy, kachličky, pracovné plochy a odpady

od 4 €
od 3,33 € bez DPH
Značka Cormen
Kategória Dezinfekčné prostriedky
Zvoľte variant
Kód tovaru 445 • Hmotnosť/Objem: 1 l Na dotaz 4 €
3,33 € bez DPH
   
Kód tovaru 446 • Hmotnosť/Objem: 5 l Skladom 15 €
12,50 € bez DPH
   
 

Výrobok je určený výhradne pre profesionálne použitie. KRYSTAL PINE SANAN – vysoko účinný čistiaci prostriedok s dezinfekčným (zničí všetky baktérie) a bieliacim účinkom. Synergický účinok zmesi tenzidov a prísady s bieliacimi vlastnosťami predurčuje tento výrobok k širokému použitiu.

Je vhodný najmä na záchodovej misy a pisoáre, umývadlá, vane, drezy, podlahy kachličky, pracovnej plochy a odpady. – bieliace schopnosti – dezinfekcia s deklarovanou účinnosťou – pre potravinárstvo, zdravotníctvo, poľnohospodárstvo, alebo domáce použitie – baktericídne = baktérie G + a G- vrátane TBC – vhodný pre dezinfekciu veľmi namáhaných plôch – odstraňuje mastnotu, zažranú špinu a škvrny – hustý gél zaručuje hospodárne používanie – penivosť zvyšuje zmáčaciu schopnosť.

Návod na použitie: prípravok aplikujte na znečistené miesta a nechajte pôsobiť 2–3 minúty. Na čistenie veľkých plôch nalejte 3 uzávery (60 ml) do 5-tich litrov vody a vytrite povrch obvyklým spôsobom.

Pre bielenie pridajte 10 ml do 5-tich litrov vody a nechajte pôsobiť 45 minút. Bielizeň dôkladne vypláchajte. Pre plošnú dezinfekciu v potravinárstve a poľnohospodárskych prevádzkach (účinok baktericídny) pripravte 0,2 l Sanan a 10 l vlažnej vody. Pre razantnejší a rýchlejší účinok odporúčame teplotu kúpeľa 45 ° C – 60 ° C. Na dezinfikovanom povrchu nechajte pôsobiť najmenej 60 min. Pre dezinfekciu kotercov (účinok baktericídny), napr. Psov a mačiek, pripravte roztok 0,1 l na 10 l teplej vody. Nechajte pôsobiť najmenej 60 min.

Pre zvýšenie dezinfekčného účinku odporúčame z plôch a predmetov, odstrániť organické nečistoty a tieto plochy a predmety umyť roztokom a obsahom detergentov, napr. Kryštál na podlahy alebo kryštál na riad.

Dodatočné údaje:

EUH031 uvoľňuje toxický plyn pri styku s kyselinami. EUH208 Obsahuje P4 – Zmes prírodných a syntetických vonných látok. Môže vyvolať alergickú reakciu.

1 l     Hmotnosť 1 kg

5 l     Hmotnosť 5 kg

 

Nebezpečné vlastnosti:

H290 - môže byť korozívny pre kovy

H314 - Spôsobuje ťažké poleptanie kože a poškodenie očí

H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami

 

Pozor! Nepoužívajte spoločne s inými prípravkami. Môže uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór).

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Prostriedok obsahuje  nasledujúce účinné biocídné látky: Chlornan sodný